SkyMédia Magyarország: Király parádézott, a csapat szenvedett - Magyarország - Finnország 0-0

Szeretettel köszöntelek a SkyMédia Magyarország közösségi oldalán!

• Képek - 741 db
  • Videók - 188 db
  • Blogbejegyzések - 1301 db
  • Fórumtémák - 10 db
  • Linkek - 60 db

SkyMédia Magyarország vezetője

A magyar labdarúgó válogatott már nem juthat ki a jövő évi Európa-bajnokságra. A fiúk a szép búcsúért hajtanak, győzelmünkkel 21 pontot szereznénk a megszerezhető 30 pontból. A kezdő: Király - Varga, Juhász, Korcsmár, Vanczák - Hajnal,Elek,Sándor,Koman - Szabics, Priskin

Itt a meccs vége, a végeredmény 0-0! A csapatot kifütyülik a szurkolók, ami a selejtezősorozatban lévő produkció alapján nem jogos.

93.perc A meccs embere, Király Gábor védett megint szépen!

93.perc Stieber parádésan mentett meg egy labdát és tette vissza Dzsudzsáknak, akinek a beadását üggyel-bajjal szerezték meg a finnek.

92.perc Stieber beadását vágták ki a védők szögletre, utolsó lehetőségünk jön!

Franciaországban vezet Bosznia-Hercegovina! Ha így marad a franciáknak pótselejtezőt kell játszaniuk.

3 percünk maradt, ennyi a hosszabbítás.

90.perc Stieber labdája lett hosszú Dzsudzsáknak..

Vadócz sajnos nagyon pontatlan eddig, van két-három perce javítani.

Hajnal helyére áll be Stieber.

Jön Stieber Zoltán! Tavaly Aachenben látogattuk meg a játékost, reméljük emlékeznek az interjúra!

86.perc Alexander Ring kapta üresen a labdát, de a HJK játékosa csapnivalóan adta e labdát.

Hamalainen megy le, helyén Pukki.

84.perc Hajnal szöglete után Vanczák került ajtó ablak helyzetbe, de két méterről nem tudott betalálni.

83.perc Király szédületes bravúrral véd egy újabb ziccert, Eremenko szemét is kivédi.

A mérkőzés első sárga lapját a finnek csapatkapitánya kapja, Moisander Eleket buktatta.

Dánia - Portugália 2-0!

78.perc Dzsudzsák beadása csúszott le, majdnem így lett veszélyes.

77.perc Furoholm kapott hatalmas labdát, Király védte a tiszta ziccert!

76.perc Szabics lőhetett 7 méterről, a nem túl jól eltalált lövés a kapu mellé ment.

75.perc Lampi lódult meg teljesen üresen a jobb szélen, beadása azonban lecsúszptt.

74.perc Dzsudzsák parádés labdája után Hajnal adott be rosszul.

73.perc Sparv löketét védte hatalmas bravúrral Király!

Svédország - Hollandia 3-2 az 57. percben.

70.perc Eremenko lövése kerülte el jócskám a kapunkat.

A közönség ébresztőt fúj a csapatnak!

Forssell helyén Furuholm a pályán a finneknél.

67.perc Dzsudzsák húzott el a bal odalon, beadását kétségbeesve fejelték ki a finnek.

66.perc Raitala szabadrúgását húzza le Király.

64.perc Király fogta magabiztosan Eremenko lövését.

61.perc Remekül blokkolnak az északiak, most Koman lövését akadályozták meg.

60.perc Dzsudzsák egyből megiramodott, lövésébe beleléptek a finnek.

A PSV szurkolók által kitalált rigmusban éltetik az Anzsi Mahacskala középpályását.

Priskin helyén Vadócz a pályán.

A stadion felrobbant, Dzsudzsák beállt. Lejött Sándor György.

58.perc Sándor-Hajnal-Koman játék után a védők szereltek, a kipattanó labdát Sándor lőtte rá, egy védőről szögletre került. A sarokrúgást Korcsmár fejelte fölé.

57.perc Koman beadását gyűjtötte be Fredrikson.

Lampi az Arszenal Kijev játékosa, védő.

Lampi áll be a finneknél, Arkivuo számára véget ért a találkozó.

55.perc Szabics kevergetett, beadását kifejelték, a labda Komanhoz került, aki nagyon gyatrán találta el a labdát.

Az Egervári-csapat függetlenül a mai eredménytől, az elmúlt 12 év legsikeresebb selejtezősorozatát produkálta.

51.perc Eleket rántották le az oldalvonal mellett, a kaputól 35 méterre. A szabadrúgást Hajnal végezte el de a finnek kifejelték, igaz Eremenko közben luftot rúgott, így Szabics tüzelhetett, de lövésébe beleálltak.

48.perc Toivio lőtt rá 25 méterről egy szabadrúgást, a kísérlet elkerülte kapunkat.

Kivezettek egy fiatalembert a "B-középből", egyelőre ötletünk sincs, hogy mit követett el.

Elkezdődött a második félidő!

A félidőben a miniszterelnök Csányi Sándorral diskurált, de itt van Schiffer András is,az LMP frakcióvezetője.

Vége az első félidőnek! Az állás 0-0!

1 perc a hosszabbítás.

45.perc Vendég saokrúgás közben harcoltak a játékosok, végül az egyik finn teljesen tisztán fejelhetett, ám fejéről mellé ment a labda.

43.perc Elek iramodott meg újra, Hajnalnak passzolt, a Stuttgart irányítójának erőtlen lövése Fredrikson kezébe került.

41.perc Varga ismét főszerepben, de most abszolút pozitív cselekedet miatt, parádésan szerelte Forssellt.

39.perc Varga szerencsétlenkedett, Forsselre vette el kis híján a labdát, ám a bogyó helyett a tar védőt rúgta telibe.

Nem játszunk jól, de pokolian küzdünk.

38.perc Sándor lövését blokkolták.

38.perc Priskin beadásáról maradt le mindenki.

36.perc Szabics fejese pattant le egy finn védő hátáról.

34.perc Mi maradt ki ?! Koman zavarta össze a finn védelmet, majd középre adását Priskin lőtte éppenhogy mellé. Remek jelenet!

34.perc Koman szabadrúgását húzta le könnyedén Fredrikson.

33.perc Gyönyörű támadás végén Priskin fejelt fölé jócskán.

30.perc A sarokrúgást követően Juhász fejelt mellé.

29.perc A mérkőzés legszebb támadása eddig a miénk! Hajnal-Szabics-Hajnal-Varga összjáték után szöglet következhet.

28.perc Raikala elől fejelte ki a labdát Koman. A szélső rengetegszer fut fel.

27.perc Sándor György ráncigált meg egy finnt, a lap elmaradt szerencsére.

24.perc Hajnalt tarolta le Arkivuo a félpályánál.

23.perc Király remekül élt együtt a játékkal, miután egy indításra lecsapott, még arra is volt ideje, hogy egy fűtéglát a helyére tegyen.

22.perc Hajnal szöglete után Korcsmár rejtélyes okokból kifolyólag visszafejelte a feladónak a labdát, az újbóli középre beadás túl magas volt.

21.perc Újabb szép finn akció végén Sparv lőtt mellé ígéretes helyzetből. Jó lesz ezekkel vigyázni!

20.perc Elek parádésan lódutl meg középen, Komannak adta ki a szélre, akinek a középre adására Fredrikson kapus érkezett elsőként.

Eremenko szenzációsan osztogat eddig, a finn az orosz (tatár) Rubin Kazany játékpsa

Rengeteg a pontatlanság eddig.

17.perc Juhász szerzett meg egy labdát majd vesztette el, Korcsmár bikázta fel a labdát a lelátóra. Szép mentés!

14.perc Szép finn támadás végén Király fogott magabiztosan egy 20 méterről leadott lövést.

12.perc Eremenko szöglete után tűnt el egy finn, itt sincs 11-es, a kontratámadást Hajnal vezette, de utolérték a skandináv bekkek.

11.perc Szabics esett el a finn tizenhatoson belül, a játékvezető nem ítélt büntetőt.

10.perc Az első nagy helyzet a miénk! Koman varázslatos indításával Priskin lódult meg, a hosszú sarokbat tartó lövését Fredrikson védte szenzációsan.

9.perc Király öleli magához a labdát egy hosszú finn támadás után.

A finn cserejátékosok szájtátva nézik a magyarok szurkolását.  A stadion egyik fele a "hajrát", a másik fele a "magyarokat" kiabálja.

6.perc Priskin kevergetett a finn tizenhatoson belül, de sajnos elvették tőle a labdát.

A játékvezető a spanyol Alberto Undiano Mallenco.

4.perc Forssell passzát fülelték le a védőink. Rá érdemes lesz vigyázni, 7 gólos a selejtezősorozatban.

2.perc Varga szerelt parádésan saját tizenhatosa előtt.

1.perc Finn szöglet után jöhet Király Gábor első kirúgása.

Elkezdődött a találkozó!

A finnek fogják kezdeni a találkozót, hajrá Magyarország!

Elhangzott a két nemzet himnusza, leírhatatlan látvány a piros-fehér-zöldbe borult stadion.

Kijönnek a csapatok, gyakorlatilag felrobbant a stadion.

Habár még van 8 perc a mérkőzés kezdéséig, gyakorlatilag teltház van a Puskás Ferenc Stadionban.

Dzsudzsák Balázs csere, de így is hatalmas üdvrialgás tört ki neve hallatán.

A helyszínen jelen van természetesen Orbán Viktor miniszterelnök is.

MAGYARORSZÁG: Király Gábor – Varga József, Korcsmár Zsolt, Juhász Roland, Vanczák Vilmos – Koman Vladimir, Elek Ákos, Sándor György, Hajnal Tamás – Szabics Imre, Priskin Tamás.

FINNORSZÁG: Fredrikson – Raitala, Moisander, Toivio, Arkivuo – Sparv, Väyrynen – Ring, R. Eremenko, Hämäläinen – Forssell. Szövetségi kapitány: Mixu Paatelainen

(forrás: zipp.hu)

Címkék: eb euro2012 finn válogatott finnország foci magyar válogatott magyarország